The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth

Krallık kurma oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.9 MB
  • Version 6.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Kabam Inc. © Kabam Inc.
Orta Dünya'da savaş başlamak üzere. Krallığınızı kurun, genişletin ve güçlendirin. Puslu Dağlardan akın eden goblin güruhlarına ve doğuda toplanan karanlığa karşı koyun.
Orta Dünya'da savaş başlamak üzere. Krallığınızı kurun, genişletin ve güçlendirin. Puslu Dağlardan akın eden goblin güruhlarına ve doğuda toplanan karanlığa karşı koyun. 8 milyonun üzerinde oyuncu sayısına ulaşan The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth, şimdi de mobil cihazlarınızda. J.R.R. Tolkien'in ölümsüz eserini sinemaya uyarlayan Peter Jackson'un Hobbit Beklenmedik Yolculuk filminin ardından geliştirilen oyun, tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazları üzerinden oynanabilir. The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth, internet üzerinden Orta Dünya krallığınızı kurma ve yönetme imkanını sizlere tanıyor.

Diğer binlerce oyuncu ile etkileşim halinde olarak onlarla güçlü ittifaklar kurun, dev ordular kurarak goblin ve orc sürülerine karşı koyun, yeni binalar, demirhaneler kurup, onları geliştirin ve ordunuza güçlü silahlar üreterek Orta Dünya üzerindeki düşmanlarınızı alt edin.

Elfler veya Cüceleri seçerek ırkların kadim güçlerini kullanın ve Orta Dünya'nın karanlığa gömülmesine engel olun. Oyun içerisinde filmdeki Gandalf ve diğer karakterle karşılaşarak güçlenin. Legolas ve Thorin Meşekalkan'ı ordularınıza kumandan yapın. Milyonlarca oyuncu arasında Orta Dünya Hakimiyetine muvaffak olun.
The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth indir
DİĞER SÜRÜMLER